HAKKIMIZDA

           Modakristal İnşaat Yapı Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. Bir Türk Firması Olup, her zevke hitap eden geniş ürün ve renk yelpazesiyle Yapı Malzemeleri sektörünün en göz alıcı ve en kaliteli ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Müşterilerinin proje bazlı özel ihtiyaçlarına kaliteli ve estetik çözümler sunan ModaKristal, mozaiğin büyülü çekiciliğini ve Seramik Dekor ürünlerimizi yaşam alanlarına yansıtarak daha estetik ve daha görsel mekânlar sunmak üzere yola Çıkmıştır. Ürünlerimiz Mutfak ve Banyo başta olmak üzere, Bina dış cephelerinde, Bina girişlerinde, Balkon, Teras ve Islak Zemin Malzemesi gerektiren, havuz, spa, sauna gibi birçok yaşam alanları için müşterilerine mozaiğin ve seramiklerin en renkli ve en kaliteli ürünlerini sunan ModaKristal, renk ve ebat çeşitliliğine ek olarak karışım mozaik, Seramik dekor modellerine her geçen gün yenilerini ekleyerek müşterilerinin ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap verme ve hizmet kalitesini daima yükseltme gayreti içerisindedir. ModaKristal Ürünleri, uzun yıllar boyunca canlılığını, parlaklığını ve estetik görünümünü koruması, hijyenik ve çevre dostu bir yapı malzemesi olması sebebiyle yapı sektörü tarafından oldukça tercih edilmektedir. 

       Modakristal İnşaat Yapı Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. Yeni trend mozaik ürünlerini ‘Modaarts Mosaic, Havuz Ekipman ürünlerini ‘Modapool Havuz Ekipmanları’ Doğal Taş Ürünlerini ‘Modaarts Naturel Stone, seramik granit ürünlerini de ‘Modaarts ceremics, markalarımız altında;  Mimar, iç mimar, Müteahhit, Dekorasyon Firmaları, uygulama ustalarının beğenisine sunuyoruz, Ürünlerimiz Kalitesine güvenerek tüm proje ve dizayn çalışmalarında çözüm ortağı olmaktayız.

                 VİZYONUMUZ

       Modapool havuz ekipmanları, Müşterilerine sunduğu geniş ürün ağı ve hizmetlerle beklentilerin de ötesinde, ülkenin en çok tercih edilen e-ticaret şirketlerinden biri olabilmektir. Bu vizyonu gerçekleştirebilmek için Modapool müşterilerine en gelişmiş üretim teknolojilerini kullanarak müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yüksek kaliteli ürünler sunmayı hedef alarak memnuniyet sağlamayı, çalışanlarının öncelikli olarak çalışmak istedikleri bir kurum olmayı, doğaya karşı duyarlı olmayı, hep daha iyiyi hedeflemeyi vizyon olarak belirlemiştir.

          

      MİSYONUMUZ

          Modapool havuz ekipmanları’ nın misyonu pazarları sürekli takip etmek, müşteri ihtiyaçlarını anlamak, ürünlerini ve faaliyetlerini sürekli iyileştirmek, pazarda rekabet edebilir olmak ve sonuca odaklı, kârlı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektir.
        Değerlerimiz
        Kalite konusunda müşteri beklentilerinin ötesine gitme çabası içindeyiz.
        Hizmet ve ürün kalitesindeki istikrar Modaarts Concept’ in birincil hedefidir.
        Kalitede istikrarı sağlamak için gelişmiş tüm üretim teknolojilerini kullanmaktayız.
        Modapool havuz ekipmanları Türkiye Yapı Malzemeleri Sektöründeki pek çok gelişmede öncü olmuştur.
        Modapool havuz ekipmanları hiçbir şart altında kalite değerlerinden taviz vermemektedir.
        Modapool havuz ekipmanları söz verdiği Ürünlerini Zamanında teslim eder.